Kontakty

Adresa

IBD program
Gymnázium Jura Hronca
Novohradská 3
821 09 Bratislava

Koordinátor IBD

RNDr. Matej Gonda
ibdcoordinator@gjh.sk
(02) 210 28 338
kabinet IBD (3. poschodie GJH)


Riaditeľka školy

Mgr. Renáta Karácsonyová
karacsonyova@gjh.sk

Zástupkyňa pre medzinárodný program

PhDr. Eva Žitná
zitna@gjh.sk


Triedni profesori
Trieda Profesor E-mail
4. IBDA Blanka Kolníková kolnikova@gjh.sk
4. IBDB Alec Carter carter@gjh.sk
3. IBDA Anna Špačeková spacekova@gjh.sk
3. IBDB Dušan Zorkócy zorkocy@gjh.sk

Podrobné kontakty na členov pedagogického zboru

Telefónne čísla do kabinetov sú v tvare 02/210 28 XXX, kde XXX je klapka.

Meno E-mail Kabinet Poschodie Klapka
Bánovský Juraj prízemie,
Boboš Alena bobos@gjh.sk SJ 3. p., ZŠ 339
Carter Alec carter@gjh.sk AJ3-ŠVL 2. p., GJH 329
Deák Radoslav deak@gjh.sk MYP 3. p., GJH 337
Ditte Lenka ditte@gjh.sk BIO 4. p., GJH 351
Gonda Matej ibdcoordinator@gjh.sk IBD 3. p., GJH 338
Hanulová Eva ehanulova@gjh.sk INF-ŠVL 2. p., GJH 327
Horváthová Renáta horvathova@gjh.sk TV prízemie, GJH 312
Chalupková Soňa chalupkova@gjh.sk FYZ 3. p., GJH 336
Karácsonyová Renáta karacsonyova@gjh.sk Riaditeľ. 2. p., GJH 301
Kindji Paul prízemie,
Kolníková Blanka kolnikova@gjh.sk IBD 3. p., GJH 338
Komadel Ján komadel@gjh.sk IBD-Extern. 3. p., GJH 338
Kosper František kosper@gjh.sk MAT 4. p., GJH 349
Lanátor Ľubomír lanator@gjh.sk IBD 3. p., GJH 338
Lindbloom Tor lindbloom@gjh.sk AJ3-ŠVL 2. p., GJH 329
Mistrík Miler Sonja miler@gjh.sk AJ3-ŠVL 2. p., GJH 329
Monošíková Renáta monosikova@gjh.sk CHE 1. p., GJH 320
Pecková Beáta peckova@gjh.sk SJ 3. p., GJH 339
Pravotiak Klement pravotiak@gjh.sk TV prízemie, GJH 312
Salíniová Soňa saliniova@gjh.sk Kniž. prízemie, GJH 310
Shalnova Elena shalnovalena@gmail.com IBD-Extern. 3. p., GJH 338
Steyne Lynda steyne@gjh.sk IBD 3. p., GJH 338
Špačeková Anna spacekova@gjh.sk CHE 1. p., GJH 320
Úradníčková Jana prízemie,
Varga Tomáš varga@gjh.sk AJ3-ŠVL 2. p., GJH 329
Vicenová Alena vicenova@gjh.sk SJ 3. p., GJH 339
Záhorská Andrea zahorska@gjh.sk FYZ 4. p., ZŠ 354
Zorkócy Dušan zorkocy@gjh.sk MAT 4. p., GJH 349
Žitná Eva zitna@gjh.sk Zást. medz. šk. 2. p., GJH 305

Nadácia Novohradská

Správca nadácie

RNDr. František Kosper
(02) 210 28 349
kosper@gjh.sk

Adresa

Nadácia Novohradská
Novohradská 3
821 09 Bratislava


Mapa


Spojenia MHD • imhd.skDopravný Podnik Bratislava
Linka Smer Zastávka
50 obojsmerne Svätoplukova
68 obojsmerne Košická
70 ŽST Podunajské Biskupice Košická
Most SNP Novohradská/Svätoplukova
202 Dolné hony Košická
Nemocnica sv. Michala Novohradská/Svätoplukova
205 obojsmerne Svätoplukova
208 Ružová dolina-Mliekárenská Košická
Šulekova Novohradská/Svätoplukova
212 Cintorín Vrakuňa Košická
ŽST Železná studienka Novohradská/Svätoplukova