Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow

Novinky

10. 10. 2014

Stránka bola 10 dní 20% cooler.

29. 05. 2014

Do fotogalérie sme pridali fotografie z modelového zasadnutia BratMUN 2013.

24. 04. 2014

V sekcii Výsledky 2014 sú teraz dostupné výsledky prijímacieho konania 2014. Zistite, či ste prijatí!

19. 02. 2014

Do sekcie Ukážkové testy sme pridali 3 nové testy zo slovenského jazyka, Ukážkové testy z matematiky 1 a 3 sme aktualizovali na aktuálne štandardy.

18. 01. 2014

Prijímacia sekcia bola aktualizovaná pre rok 2014

25. 04. 2013

Výsledky z príjmacieho konania si môžete pozrieť tu.

12. 03. 2013

Do sekcie Ukážkové testy sme pridali nový test z matematiky.

24. 01. 2013

Do sekcie Informácie 2013 sme pridali aktuálne informácie k nadchádzajúcemu prijímaciemu konaniu.

25. 04. 2012

Výsledky z príjmacieho konania si môžete pozrieť tu.

22. 12. 2011

Do sekcie Informácie 2012 sme pridali aktuálne informácie k nadchádzajúcemu prijímaciemu konaniu.

14. 4. 2011

Do sekcie Výsledky 2011 sme pridali aktuálne informácie k prijímaciemu konaniu.

9. 2. 2011

Spustili sme novú webovú stránku IB Diploma programu, na ktorej sa práve nachádzate.

8. 2. 2011

Do fotogalérie sme pridali fotky z prezentácií Group 4 Project-u 2010 a  konferencie BratMUN 2009.

Študenti programu

Súčasní študenti

3.IB-A (Maturita v roku 2015):

Daniela Balážková, Ondrej Bohdal, Dominik Bujna, Flávia Lujza Csikyová, Patrícia Čambálová, Erik Döme, Marek Gdovin, Ivana Glatzová, Zsóka Halászová, Jasmina Hegerová, Nikola Illášová, Natália Janáčová, Vitaliy Komar, Claudia Krajčíková, Zhen Ning Dávid Liu, Marián Longa, Viktor Makara, Lucia Maňáková, Michal Micovčin, Dominik Nguyen, Branislav Pilňan, Adam Walter Seruga, Thomas Simančík, Samuel Sučík, Miron Zelina

3.IB-B (Maturita v roku 2015):

Barbora Baďurová, Adam Bako, Tomáš Belluš, Alexandra Bilčíková, Michaela Brchnelová, Helena Březovjáková, Mikuláš Cebecauer, Ema Červeňová, Miroslav Harant, Robert Herman, Pavlína Hodulová, Lucia Keszeghová, Ronald Klačman, Kevin Kristl, Jaromír Látal, Dorota Maderová, Martin Murin, Elizaveta Nazukina, Silvia Nepšinská, Thang Nguyen Phuc, Juraj Oravec, Matúš Petrovský, Tereza Alica Plchová, Richard Švec, Qing Tian


4.IB-A (Maturita v roku 2014):

Amr Alhuraibi, Adam Antoš, Šimon Betina, Barbora Červeňová, Adam Badí Donoval, Romana Dúbravická, Soňa Faithová, Martin Ferianc, Samuel Foltin, Zuzana Fraňová, Zuzana Grujbárová, Michaela Mária Hanzelová, Filip Hatiar, Michal Havriš, Martin Herman, Andrej Hošťák, Kristína Jakubíková, Ján Jursa, Patrik Kováčik, Nicole Krajčírová, Tatiana Matejovičová, Lukáš Šteis, Anna Mária Urbanová, Lesana Weldon Walsheová, Da Yu, Qing Tian

4.IB-B (Maturita v roku 2014):

Natália Janáčová, Ivan Bartoš, Bojana Bratič, Dieu Ly Bui, Maxim Duleba, Veronika Froncová, Anna Etela Gašparová, Alexandra Jakúbeková, Milan Jurík, Zuzana Kučerová, Natália Mášiková, Martin Mikloš, Ján Nemčok, Jakub Palkovič, Peter Paluda, Matej Prívozník, Marcel Rebro, Martin Rusinko, Jakub Schrimpel, Zuzana Slabá, Katarína Srňanová, Jakub Stano, Sofia Studená, Dominik Šťastný, Adam Záhumenský, Alexandra Žilková


Bývalí študenti

5.IB-A (Maturita v roku 2013):

Štefan Benčík, Marco Bodnár, Matúš Divéky, Michal Fikar, Marek Gdovin, David Hoffman, Oliver Hovorka, Samuel Káčer, Terézia Klasová, Zuzana Lančaričová, Ivan Markusek, Roman Mikulec, Tomáš Mjartan, Rebeka Nagyová, Zuzana Olšinová, Roman Patocs, Milan Smolík, Jana Strakáčová, Dominik Šťastný, Šimon Šťastný, Michal Števove, Samuel Šúri, Kristína Tomová, Andrej Zachar

5.IB-B (Maturita v roku 2013):

Alena Baťková, Matúš Bóry, Samuel Cibulka, Alpana Dixit, Juraj Havlík, Ivana Heželyová, Lukáš Chalupka, Patrícia Janská, Jakub Kondek, Martin Krištien, Zuzana Kvetková, Juraj Labant, Michal Mišanko, Martin Opatovský, Andrea Pavelková, Šimon Rovder, Jana Sipková, Gabriela Sklenčárová, Nina Studená, Margarita Šimkovicová, Sabina Števáková, Rastislav Toma, Lachezar Valkov, Barbora Wagnerová


6.IB-A (Maturita v roku 2012):

Samuel Balco, Lucia Bečvarova, Matej Belluš, Ondrej Bilčík, Oľga Damašková, Mária Dudáková, Peter Dupej, Matúš Falis, Natalia Fedorová, Jakub Fiala, Martin Foltin, Radovan Gallo, Soňa Galovičová, Kristína Gehriová, Matej Hamaš, Sabine Hoferová, Róbert Chatrnúch, Róbert Lačok, Tomáš Langer, Marek Matejka, Hana Mojžišová, Jozef Mokrý, Bianka Narwanová, Mai Nguyen Phuc, Jana Očková, Branislav Skoček, Karin Vališová

6.IB-B (Maturita v roku 2012):

Richard Ambrus, Jaroslava Baranová, Enrik Biath, Martin Blaho, Andrej Bukoven, Nikola Čanigová, Alena Čierna, David Dutko, Shannelle Habániková, Dominik Hatiar, Andrew Eric Kasper, Veronika Kolejáková, Tomáš Košlab, Branislav Kováčik, Alexandra Lačoková, Mojmír Mutný, Natália Pavčová, Trung Dang Quoc, Karolína Reháková, Michal Rigáň, Martin Simančík, Richard Svocák, Desana Švoliková, Zuzana Vančová, Petra Vlachynská, Lucia Zelenská, Barbara Zvarová


7.IB-A (Maturita v roku 2011):

Ahmed Abadl, Dominika Belešová, Michaela Čunderlíková, Matúš Goga, Martin Kolenič, Magdaléna Korábová, Katarína Kurtová, Libor Mikolášik, Martina Mišútová, Jakub Páleník, Milan Peschl, Michaela Pôbišová, Daniar Rusnák, Andrea Schmidtová, Veronika Šípošová, Lucia Tibenská, Zuzana Trnková, Filip Zemčík, Matej Veis

7.IB-B (Maturita v roku 2011):

Abhishek Kumar Dixit, Matej Drahoš, Romana Dvoranová, Michaela Floriánová, Martin Gerát, Pavol Guričan, Slavomíra Heželyová, Veronika Horková, Natália Karásková, Rebecca Alison Kováčová, Andrea Lešková, Matúš Lupták, Zuzana Machová, Juraj Masár, Martin Nichta, Bui Thi Mai Phuong, Alexandra Porembová, Ján Povala, Michal Sipko, Matej Šíp, Karolína Šmidová, Adam Tamáši, Jozef Tomenga, Emma Jasmin Viskupič


8.IB-A (Maturita v roku 2010):

Miroslava Čermáková, Veronika Drgoňová, Emília Fajthová, Dominika Gričová, Martin Klepáč, Petra Kňazeová, Michal Kotvan, Dominika Kováčová, Roman Kubányi, Jozef Kubovič, Zlatica Luknárová, Ivana Mandalová, Barbara Míková, Jakub Minarovič, Magdaléna Mutkovičová, Ivana Nemčoková, Barbara Ochotnická, Juraj Pavlovič, Lukáš Polák, Dávid Rédli, Philip Sloboda, Dominik Suchý, Andrea Šándorová, Zuzana Žurkinová

8.IB-B (Maturita v roku 2010):

Lenka Fačkovcová, Tomáš Gajdoš, Patrik Gallo, Michaela Gallová, Iveta Gažová, Slavomír Hitka, Mária Holčeková, Daniel Holomány, Nikola Hrdá, Georgios Chalivopulos, Marko Jojič, Dmitrij Kolmogorov, Andrej Krajči, Oliver Majerský, Pavol Malo, Albert Mikolaj, Monika Stúpalová, Terézia Sukopová, Peter Svrček, Juraj Tomášik, Ladislav Valent, Chris Wollner, Dorota Zelmanová, Benjamín Žiak


9.IB-A (Maturita v roku 2009):

Adam Ambrus, Ján Bača, Martin Bačik, Mária Beňačková, Lukáš Boško, Alexey Filippov, Maroš Forgáč, Andrej Gnip, Pavol Hronský, Tomáš Chrien, Veronika Jankovičová, Pavol Kiraľvarga, Ján Komadel, Dominika Kramerová, Michal Kubiš, Juraj Ľahký, Lenka Matejovičová, Nikoleta Moravcová, Hana Sipková, Tomáš Srnka, Petra Steigaufová, Juliana Surovcová, Martin Szakál, Martin Šebesta, Natália Tóthová, Peter Vanya, Katarína Veselá.


9.IB-B (Maturita v roku 2009):

Matěj Bělín, Lenka Bendová, Kristína Darázs, Jana Daučíková, Linda Görfölová, Ján Grnáč, Alena Halgašová, Milan Helebrandt, Lenka Chorvatovičová, Peter Ivan, Filip Jajcaj, Jakub Kaňuch, Lucia Kóšová, Magdaléna Kováčová, Zuzana Kožuchová, Anna Krasztev-Kovács, Marcel Krutil, Christiaan Lennaerts, Rudolf Nemec, Patrícia Nguyenová, Mária Perignáthová, Anya Safira, Lucia Schoberová, Daniel Spišiak, Filip Ujlaky, Jakub Vagaský, Barbara Vojtková, Huyen Trang Vu.


10.IB-A (Maturita v roku 2008):

Antošová Martina, Augustinyová Tamara, Babošová Oľga, Bella Miloš, Dravecká Marta, Fáberová Miriama, Gavorová Zuzana, Hoľuková Martina, Janečková Veronika, Karaba Matej, Komadel Daniel, Košíková Tamara, Kováč Michal, Kožuchová Paulína, Lesayová Michaela, Odrobináková Diana, Ostrihoňová Veronika, Petoczová Janka, Platinský Lukáš, Rendlová Zuzana, Rybár Michal, Slobodník Marek, Synak Peter, Tomášik Miroslav, Vaculíková Eva, Zemanová Soňa.

IB 2008 A


10.IB-B (Maturita v roku 2008):

Demeš Dávid, Grajcarová Lucia, Horniaková Tatiana, Jánoš Ľubomír, Krasztev-Kovács Anna, Marek Adam, Mitterpach Róbert, Narwan Mário, Ovečka Matej, Palková Lenka, Panić Nina, Polák Michal, Porubský Michal, Pospíšilová Ivona, Prachar Tomáš, Rau Martin, Stojić Ana, Suchá Lenka, Svitková Veronika, Šandrik Marek, Šťastná Barbora, Trnovec Matúš, Ukropcová Viera, Vadovičová Veronika, Vakermanová Lenka, Viskupič Filip, Zachar Martin.

IB 2008 B


11.IB (Maturita v roku 2007):

Adamčáková Júlia, Albert Jakub, Boroš Martin, Cvik Juraj, Dižo Peter, Doležálková Andrea, Fabšič Peter, Frecer Robert, Halačová Lenka, Hojčková Martina, Hrnčíriková Simona, Janková Jana, Kraus Peter, Lorincová Diana, Lukáč Róbert, Lukáčová Tímea, Mach Juraj, Mullerová Jana, Pavlovský Martin, Poláček Michal, Repiar Jakub, Soták Šimon, Strapáčová Petra, Szabóová Romana, Šimkovic Fedor, Šútorová Barbora, Tóthová Katarína.

IB 2007


12.IB (Maturita v roku 2006):

Ambrošová Lucia, Augustinyová Gabriela, Baláž Martin, Banáková Lucia, Belešová Dagmar, Bolgáčová Andrea, Grausová Veronika, Hrdá Marcela, Chalupková Katarína, Jelínek Filip, Karkalík Ľuboslav, Kissová Zdenka, Knopová Martina, Kopecká Lucia, Kóša Peter, Kuzmiaková Adela, Labík Michal, Lišková Martina, Mackovičová Michaela, Masárová Zuzana, Mesežnikov Grigorij, Miklovičová Katarína, Mikolášik Andrej, Musilová Jana, Páleš Jan, Pánik Jakub, Proksová Anna, Reguli Martin, Rintel David, Stovičková Michaela, Székely Milan, Táborský Roman, Varga Matej, Voderadský Ján, Vojtela Martin.

IB 2006


13.IB (Maturita v roku 2005):

Beláňová Lenka, Božík Daniel, Bratko Milan, Crkoň Peter, Daučík Daniel, Ertlová Ivana, Fabšič Tomáš, Ftáčnik Martin, Gurský Štefan, Habáňová Barbora, Hlavatá Ivana, Hruda Vladimír, Hulková Mária, Jajcay Jakub, Janošková Eva, Jašová Martina, Kesely Michal, Knappenberger Alexis Denigh, Kovačičová Anna, Lajšiaková Ivana, Lukačišinová Jana, Misas Gracia Alejandro, Palovič Martin, Petrík Peter, Polláková Ľubica, Rimar Matej, Saxunová Mirka, Sojáková Stanislava, Sozaev Hetag, Steinová Eva, Straková Ľudmila, Struhár Pavel, Svrčková Patrícia, Šramková Nataša, Trebatický Igor, Trnovcová Zuzana.

IB 2005


14.IB (Maturita v roku 2004):

Blahutová Lenka, Borská Petra, Burda Milan, Čermák Michal, Dekánek Matúš, Dravecký Pavol, Džamba Dávid, Ferenčíková Zita, Filippova Anna, Hanulová Anna, Harvan Peter, Hečková Kristína, Kačeňuk Mária, Kolibiarová Hana, Kopajová Katarína, Korneychouk Andrey, Kosorín Dominik, Kovácsová Veronika, Kováč Jakub, Mifková Miroslava, Michálek Juraj, Mikulová Kristína, Mišaníková Lenka, Molnárová Zuzana, Sadloň Vladimír, Salmanov Alexander, Šarkanová Helena, Šiška Tibor, Štefánek Anton, Vagaská Barbora, Valeková Darina, Veselý Ján, Vraždová Tamara, Žemberová Lenka.

IB 2003


15.IB (Maturita v roku 2003):

Adamec Michal, Blažejová Zuzana, Chebeňová Katarína, Cvik Pavol, Danev Kristián, Ďurajková Daniela, Kayserová Lucia, Klíma Jaroslav, Koščová Edita, Krajči Pavol, Krenčey Martin, Kretová Katarína, Krivá Ľuba, Kušnír Matej, Laurincová Lucia, Markoš Ján, Marzecová Anna, Mravcová Michaela, Nahálková Ela, Ondrušková Barbora, Pastorek Miroslav, Rajnoha Peter, Rybár Tomáš, Sabadoš Michal, Šikulíncová Lucia, Štepita Branislav, Straková Jana, Tarasová Mária, Veselý Jozef, Zagrapan Branislav

IB 2003

EN SK